Objevte nejlepší pizzerii v Praze: Pizza Lipa

Pizza Lipa

Historie pizzerie "Pizza Lipa" v Praze

Historie pizzerie "Pizza Lipa" v Praze sahá až do roku 2005, kdy byla založena italským šéfkuchařem Giovanni Rossim. Pizzerie se rychle stala oblíbeným místem pro milovníky tradiční italské kuchyně a autentických chutí. Díky pečlivému výběru surovin a tradičním receptům si získala širokou klientelu jak mezi místními obyvateli, tak mezi návštěvníky z celého světa. Sídlo restaurace se nachází v centru Prahy, nedaleko Staroměstského náměstí, což přispívá k její atraktivitě pro turisty i místní obyvatele.

Nabídka tradičních italských pizz

Nabídka tradičních italských pizz v restauraci Pizza Lipa je široká a autentická. V menu naleznete klasické varianty jako Margherita, Quattro Stagioni, Diavola nebo Capricciosa. Specialitou jsou také pizzy s mořskými plody či tradiční italské těstoviny. Příprava pokrmů probíhá pod dohledem zkušených kuchařů, kteří dbají na dodržování tradičních receptur a používání čerstvých surovin. Pro milovníky italské kuchyně je Pizza Lipa skvělou volbou pro pochoutku s pravou chuťí Itálie.

Kvalita surovin a příprava jídel

Kvalita surovin a příprava jídel jsou v restauraci Pizza Lipa na nejvyšší úrovni. Pizzerie používá čerstvé ingredience z místních dodavatelů, což se projevuje na vynikající chuti pokrmů. Těsto je ručně vypracováno a pečlivě udržováno, aby bylo vždy dokonale křupavé a lahodné. Každá pizza je pak pečena v peci s dřevěným ohněm, což dodává jídlu autentickou chuť a aroma. Díky preciznímu postupu přípravy jsou pizzy v restauraci Pizza Lipa skutečným gastronomickým zážitkem.

Atmosféra a prostředí restaurace

Atmosféra v restauraci Pizza Lipa je neuvěřitelně příjemná a rodinná. Interiér je zařízený v rustikálním stylu s důrazem na pohodlí a autentičnost. V restauraci najdete tradiční kamennou pec, která dodává prostoru útulný a teplý pocit. Světlo z tlumených lamp vytváří intimní atmosféru vhodnou pro romantickou večeři či setkání s přáteli. Venkovní posezení je ideální pro letní večery a nabízí krásný výhled na okolní zelené prostředí. Celkově se jedná o místo, kde si můžete užít skvělé jídlo v přátelském prostředí.

Recenze zákazníků a doporučení místních obyvatel

Recenze zákazníků pizzerie Pizza Lipa jsou nadšené a plné chvály. Mnozí z nich zdůrazňují vynikající chutě tradičních italských pizz, které jsou připravovány s láskou a pečeny v kamenné peci. Kvalita surovin je dalším bodem, který si zákazníci velmi cení - čerstvé ingredience a autentické receptury dodávají jídlu nezaměnitelnou chuť. Atmosféra restaurace je přívětivá a rodinná, což podtrhuje celkový dojem z návštěvy. Místní obyvatelé rádi doporučují navštívit tuto pizzerii pro skvělé jídlo a přátelský personál.

Otevírací doba a kontaktní informace

"Pizza Lipa" je otevřena každý den od pondělí do neděle od 11:00 do 22:00. Pro rezervace stolů nebo objednání jídel na rozvoz můžete kontaktovat restauraci prostřednictvím telefonu na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na info@pizzalipa.cz. Adresa pizzerie je ulice Lipová 15, Praha. Pro aktuální informace o nabídce a akcích navštivte oficiální webové stránky www.pizzalipa.cz."

Možnosti objednání a rozvoz jídel

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat lahodnou pizzu z "Pizza Lipa" v pohodlí domova, restaurace nabízí možnost objednání telefonicky nebo online prostřednictvím webové stránky. Rozvoz jídel je zajištěn v rámci Prahy a okolí s rychlým a spolehlivým servisem. Díky této službě mohou zákazníci snadno a pohodlně ochutnat tradiční italské pokrmy i bez návštěvy restaurace. Objednávky jsou přijímány během otevírací doby, která je vhodná pro večeře i odpolední občerstvení. Pro milovníky dobré pizzy je tato možnost skvělým způsobem, jak si pochutnat na autentických chutích připravených s láskou a pečlivostí.

Publikováno: 18. 03. 2024

Kategorie: gastronomie

Autor: Tomáš Bureš

Tagy: pizza lipa | pizzerie v praze